سفارش تبلیغ
صبا
دانشجو، سربلندی دنیا ورستگاری آخرت دارد. [امام علی علیه السلام]
 

 

 

ولایت نور

امروز نماینده ...اومده بود خیلی اخماش تو هم بود چشاش هم قرمز ارام سرو زیر انداخته و در میان جمعیت رفت اون ته اتاق روی صندلی نشت. اروم اومد جلو و گفت اینو بخون...تو رو خدا هر کی اینو پیدا کرد فقفط بگه کی و کجا میبرندش من خواهش میکنم ادرسو فقط همین جایی که ... گذاشتم همونجا بگذارید.اخه میدونید ما مادرا خیلی مظلومیم...تو را به امام حسین قسمتون میدم بگید کی میبرش و کجا میبرش ..چشای  منتظر یک مادر رو به یاد ارید ... سرم داشت گیج میرفت بش گفتم این چیه ..ه اروم ... امروز ما یه دختر بچه دو روزه ناز و خوشکل رو پشت درب زایشگاه با این نوشته یافتیم... کار مادرشه....

 • کلمات کلیدی :

 • ::: دوشنبه 93/4/23 ::: ساعت 9:12 عصر :::   توسط علی 
  نظرات شما: نظر

  سلام به همه دوستان بالاخره بعد از دو سال دوبقار برگشتم.سلام به همه اونایی که ما رو فراموش کردن.سلام به اونای که اصلا یادشون رفت ما هم هستیم و زندگی مکنیم.سلام به خوبیها و شادی ها

 • کلمات کلیدی :

 • ::: سه شنبه 92/11/1 ::: ساعت 2:50 عصر :::   توسط علی 
  نظرات شما: نظر

   

  جلوگیری از وقوع جرم در اندیشه اسلامی .

  در جهان امروز یکی از مهمترین مسائل مورد بحث ،موضوع پیشگیری از وقوع جرم و حفظ نظم جامعه است.مکتب هایی زیادی امدندو رفتند وهر چند موقتا نظطریه ای را البراز داشتند و هر کدام نهایتا پیر شده و از صحنه اجتماع محو شده است. در این میان تنها اندیشه پیشگیری از جرم در اسلام است که هر گاه به این روش ها نگاه می اندازیم نو جلوه می کنند و همیشه تاثیر خود را گذاشته است. ادامه مطلب... • کلمات کلیدی :

 • ::: جمعه 90/11/14 ::: ساعت 8:18 عصر :::   توسط علی 
  نظرات شما: نظر

  سلام علیکم
  حضور محترم مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله)
  احتراماً به اطلاع می رسانم که اینجانب ... مدت 19 سال است که ازدواج کرده‌ام. ...دو بچه دارم (دختر 8 ساله و پسر 1/5 ساله). شوهرم محیط مدارس را سالم نمی‌داند و مانع تحصیل دخترم می‌باشد ... ایشان وجود هر کتابی را برای بچه ها ... ممنوع می‌داند. تماشای تلویزیون، چه درمنزل و چه در مهمانی، برای من و دخترم ممنوع است. ... کفش و لباس برای من و بچه ها نمی خرد(می گوید ندارم) بسیار سختگیر است و انتظار دارد در منزل اجاره‌ای آپارتمانی، شخصاً نان بپزم. برای آینده بچه‌ها نگرانم. مرا راهنمایی بفرمایید و در صورت جدایی،آیا حق حضانت بچه ها را به من می‌دهند یا نه؟

  بسمه تعالی
  تحصیل کودکان در مدارس لازم است و مراقبت و تربیت بر عهده‌ی والدین است.گزینش برنامه‌های سالم رسانه‌ها برای کودکان نیز وظیفه‌ی دیگر آنهاست. بچه‌ها را به کتابخوانی عادت دهید و کتابهای مفید مناسب سن آنها تهیه کنید.
  زن و شوهر باید با مهربانی و مدارا زندگی کنند. مرد تا حد امکان بر عیال خود توسعه دهد و زن توقعات را تا ممکن است. کم کند. کار در داخل خانه، جزو وظایف حتمی زن نیست. زندگی مشترک را قدر بدانید و فکر جدایی نکنید.
  خداوند به هر دوی شما کمک کند.
  سید علی خامنه‌ای

 • کلمات کلیدی :

 • ::: شنبه 90/11/8 ::: ساعت 10:3 عصر :::   توسط علی 
  نظرات شما: نظر

   

  یکی از کاربران سوالی داشتند که اگر خانم بخواهد که در شروط ضمن عقد، متنی به شرح ذیل گنجانده شود که : «. زوج، زوجه را در انتخاب هر شغلی که مایل باشد (به‌شرطی که مغایر شئونات مذهبی و ملی و قانونی نباشد) و هر کجا که بتواند کار کند، مخیر می‌کند و اجازه می‌دهد که مشغول به کار شود». ادامه مطلب... • کلمات کلیدی :

 • ::: جمعه 90/10/30 ::: ساعت 11:14 عصر :::   توسط علی 
  نظرات شما: نظر
     1   2   3   4   5   >>   >
  >>پیوندهای روزانه<<
  >>لینک دوستان<<
  >>آرشیو وبلاگ<<
  >>وبلاگ طلبه ها<<


  دریافت کد

  >>فهرست موضوعی<<
  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:
  >>اشتراک در خبرنامه<<
   
  >>جستجو در گوگل<<